Srpen 2011

Chelsea Kane about her character in One Tree Hill

31. srpna 2011 v 12:00 | Áňa |  OTH - Info

Chelsea Kane, která bude součástí některých dílů seriálu "One Tree Hill" na svých oficiálních stránkách napsala, že je z úžasti velice nadšená!
Také představila svoji postavu:
Moje postava se jmenuje Tara, dívka, kterou budete milovat i nenávidět. Je plná špatných úmyslů. Otevře si kavárnu a bude konkurencí pro Kareninu kavárnu. Užijete si mnho dramatických okamžiků!

Chelsea Kane with friends on Lollapalooza 2011

31. srpna 2011 v 11:36 | Áňa |  Personal Photos
Chelsea Kane se při své návštěvě Chicaga také zůčastinila akce Lollapalooza 2011.
Pokud chcete vidět video z akce (Chelsea Cam), naleznete ho ZDE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New cast in One Tree Hill CHELSEA KANE

31. srpna 2011 v 11:27 | Áňa |  OTH - Info

Server insidetv.ew.com dnes informoval (26.7.2011), že dvaadvacetiletou herečku Chelsea Kane, která se prosadila díky působení na Disney Channelu a účinkování v Dancing With the Stars, obsadili tvůrci One Tree Hill do roli Tary. Chelsea má k seriálu poměrně blízko, je totiž přítelkyní Stephena Collettiho, kterého my důvěrně známe jako Chase Adamse.
Od její postavy můžeme očekávat problémy zejména pro Brooke a Haley. Tara, která se objeví v několika prvních epizodách, si totiž zahraje majitelku konkurenční kavárny.

Zdroj:

Chelsea Kane of connection with the Jonas Brothers

31. srpna 2011 v 11:17 | Áňa |  Interviews

Znáš ji z filmu Rande s hvězdou, z TV seriálů Kouzelníci z Waverly a Jonas. My jsme se jí zeptali na to, jak se jí tančilo ve Star Dance, na co kouká v TV a jestli se přátelí se svými hereckými kolegy...
GIRL: Prozraď nám něco o natáčení seriálu Jonas.
CHELSEA:
"Jsem šťastná, že jsem mohla být součástí tohoto seriálu. Byli jsme skvělá parta, byli jsme pořád spolu a všechno, co každý z nás v té době prožíval, prožívali všichni s ním."
GIRL: Přátelíš se stále s herci z Jonas?
CHELSEA
: "Prožili jsme toho společně opravdu hodně, takže myslím, že mezi námi bude vždycky nějaké zvláštní pouto, hlavně s klukama. Znám je vážně dlouho - pilotní díl Jonas se natáčel ještě předtím než Jonas Brothers vydali své první album. Sledovat tuhle jejich bláznivou cestu bylo pro mě opravdu vtipné, pro kluky zase muselo být vtipné, sledovat mě ve Star Dance. (smích) Nezáleží na tom, jestli si voláme jednou za týden, za měsíc nebo za rok, důležité je, že je mezi námi speciální spojení, že všichni víme, že jsme tu jeden pro druhého a bude to tak do konce života. Jsem si jistá, že je to podobné pouto, jaké mívají lidé, kteří se spolu přátelí po celou dobu studia na střední škole. Když jsme natáčeli Jonas, bylo to vlastně jako bychom chodili do školy. :-)"
GIRL: Co tě baví sledovat v TV?
CHELSEA:
"I když je mi 22, ráda stále sleduji Disney Channel, ale v podstatě žádnou vysloveně nejoblíbenější show nemám. Většinou zkouknu všechny kanály a když mě něco zaujme, tak se na to dívám."

GIRL: Změnilo ti nějak život účinkování v soutěži Star Dance?
CHELSEA:
"Bylo to úžasné období mého života, náročné ale také velmi zábavné. Bylo to vůbec poprvé, kdy jsem před kamerou nikoho nehrála, byla to stoprocentní Chelsea a jsem pyšná na to, jak jsem to zvládla. A jestli se něco změnilo? Tak určitě ano! Naučila jsem se spoustu nových dovedností, zjistila jsem jaké to je být unavená, vzrušená a nervózní 24 hodin v týdnu, což mi pomohlo poznat další část sebe samotné. Nemohla jsem skrývat za masku nějaké role, měla jsem strach, že mě lidé budou nenávidět, že se jim nebudu líbit. Naučila jsem se přenést se přes všechny tyhle pochybnosti a jít si dál za svým cílem. Vyplatilo se to, jsem moc ráda, že jsem byla součástí téhle reality show." (Chelsea tančila s Markem Ballassem a skončili na třetím místě, pozn. redakce)

GIRL: Jaké jsou tvé herecké plány?
CHELSEA:
"Chci hrát a cestovat po celém světě. Chci hrát vždycky cool postavy, trochu jiné, ale vždycky vtipné. Ale ráda bych si zahrála i vážnou a dramatickou roli. Věřím, že Star Dance mi otevřelo spoustu nových dveří."

Zdroj:
Bravo Girl!

Headshots 1

30. srpna 2011 v 19:23 | Catherine*
Mám tu várku starších fotiek, ktoré Chels pravdepodobne nafotila niekedy v roku 2004-2006... Keďže u nich žiaden dátum nebol, rozhodla som sa ich zaradiť k shootom z r. 2004 :) Chelsea je tu naozaj krásna taká mladučká ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Headshot IMDB 2010

30. srpna 2011 v 19:14 | Catherine* |  PS - 2010
Ahoj :) Prvý "normálnejší článok na tomto blogu odo mňa :) Keďže som nikde nenašla novinky, rozhodla som sa, že dopridávam galériu :) Ako prvé tu mám prekrásne fotky z roku 2010 ♥ Chelsea to tu veľmi pristane ‹3

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové adminské stvorenie :)

30. srpna 2011 v 18:53 | Catherine* |  Naše kecy :)
Áno, čítate dobre :) Neviem, možno ma niektorý poznajú z (pravdepodobne) jediného fungujúceho blogu o Pixie Lott, iný možno nie. Tak či tak, volám sa Catherine* a od teraz tu budem nová spoluadminka... Naozaj by som sa týmto chcela babám poďakovať že ma prijali a dúfam, že splním nielen vaše očakávania ale aj očakávania návštevníkov :)) Tak, ja sa tu idem trochu zorientovať a možno pridám niečo z galérie :))

Chelsea Kane is near-sighted!

30. srpna 2011 v 10:44 | Áňa
Včera jsem četla jeden článek na oficiálních stránkách Chelsei a dozvěděla jsem se, že je krátkozraká! V článku napsala toto: " Já jsem vlasně krátkozraká a když jsem na to přišla, bylo mi krásných 16 let"
Já sice Chels znám už dva roky, ale tohle jsem o ní opravdu nevěděla.

Lollapalooza 2011

30. srpna 2011 v 10:17 | Áňa |  V - Personal
Chelsea na své poslední cestě do Chicaga, kde se setkala se svými kamarády na Lollapalooza 2011

Chelsea Kane on the Cover May/June Issue

30. srpna 2011 v 9:53 | Áňa |  V - Other
Chelsea se objevila na titulní stránce InWithSkin časopisu pro květen/červen.


Těšte se :P

29. srpna 2011 v 20:53 | Áňa |  Naše kecy :)
Tak se konečně ozývám v této rubrice :D S Ronnie teď plánujeme malé překvápko, tak se tešte ;) Doufám, že budou nějaké pěkné novinky o Chelsee, protože mám chuť přidávat :D
PS: Ronnie našla naprosto úžasný animace, má jich nastahovanejch 202, tak se těším na články a nima :DD

ANKETA: Chelsea Kane vs. Nicole Anderson

29. srpna 2011 v 19:43 | Ronnie™ |  Ostatní

Mě by docela zajímalo, kterou z těhle dvou krásných a talentovaných slečinek máte raději :) Proto, prosím, hlasujte v anketě ;) Budu moc ráda za každý hlas ;)

MŮJ NÁZOR: Chelsea! Vždycky jen Chels! Né, že bych proti Nic něco měla, ale Chels je mi sympatičtější a prostě jí mam radši. Co, víc k tomu říct ;)

Girls call Chelsea Kane

29. srpna 2011 v 18:47 | Áňa |  V - Other
Našla jsem na youtube video, kde se nějaké holky snaží dovolat slavným osobnostem: Corbin Bleu, Chelsea Kane, Jake T. Austin. Chelsea je na 0:35.
Bohužel je jí nedovolají, ale "hláskují" tam její číslo, tak to možná zkusím já :D


Chelsea Kane in Us Weekly's 2011 Style Stars - Scan

29. srpna 2011 v 17:33 | Áňa |  Magazine Scans
Jeden scan z Us Weekly, někdy z dubna nebo května ;)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

One Tree Hill [2012]

29. srpna 2011 v 17:20 | Áňa | Ronnie™ | Catherine*
» Info
(info k seriálu)

(stillsky k seriálu)

(promoshooty Tary a spol.)

(fotky z natáčení)

(epizody s Chelseou ke shlédnutí)

(ostatní, co se jinam nevešlo)

On the set of One Tree Hill

29. srpna 2011 v 17:03 | Áňa
Sophia Bush, herečka a kolegyně Chelsei v One Tree Hill, zveřejnila na twitteru tyto fotky, na kterých ukázaly, jak je to s nimi v reálu, a v seriálu.

  • K první fotce: Skvělý čas na place s krásnou @ChelseaKane! To je, jak jsme spolu v reálném živote (foto)
  • K druhé fotce: Ale zde jako BDavis a charakter Tara @ChelseaKane (foto) Uh-ohhhhhhh.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Advertising Zaxby

29. srpna 2011 v 16:46 | Áňa |  V - Other
Chlesea si zahrála ve dvou raklamách na koktejl Zaxby. Jsou to naprosto úžasné reklamy, v té druhé si "zatančila" i tango.
Doporučuju vám se po dívat ;))


Happy 21th B-Day Nicole ;)

29. srpna 2011 v 10:32 | Ronnie™ |  News

Právě dnes slaví své krásné 21. narozeniny herečka a také moc dobrá kamarádka Chelsey - NICOLE GALE ANDERSON! Všichni jí přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho "pracovních" úspěchů :)

ŽIVOTOPIS:
Nicole Gale Anderson se narodila 29. 8. 1990 v Rochester v Indianě. Má dva sourozence, stašího bratra Kenna a mladší sestru Nadine. Je částečně filipínka, kavkazanka a španělka.
Jako dítě soutěžila v gymnastice, kde se umístila druhá a poté i první v národní soutěži. Ve 13 letech byla odměněna stipendiem do Georgia's Barbizon modelingové školy. Od té doby se objevuje v tisku a televizi, jako třeba v Mary - Kate and Ashley Online Clothing a dalších.
Od roku 2005 se objevuje v televizi pravidelně. Dostává nemálo epizodních rolí v televizních seriálech jako jsou Hannah Montana, Zoey 101, Unfabulous a další. Objevuje se na stanici ABC Family v televizním filmu Princess.

V roce 2008 se Nicole stává členkou Disney stars a objevuje se v seriálu Jonas jako Macy Misa. Zde poznává Chelseu Kane (Staub) a stávají se dobrými kamarádkami. V tomto roce se Nicole ještě objevuje na obrazovkách ABC Family jako Kelly Parker v několika epizodách seriálového dramatu Make It or Break It a pokračuje v nové sezóně.
V nedávné době se objevila i ve filmu Accused at 17, kde hraje Biancu, kterou neprávem obviní z vraždy.

V roce 2010 začala natáčet Mean Girls 2 v Atlantě, Georgii, kde hraje Hope. Také pokračuje v natáčení seriálu Jonas L.A.

Je poloviční vegetariánkou. Což znamená, že její stravu zahrnují mořské plody a ryby.


Sad or disappointed? Both!

28. srpna 2011 v 20:41 | Ronnie™ |  Naše kecy :)

Nadpis dokonale sedí na mojí náladu. Já vím, že se tu v poslední době moc často neobjevím, ale opravdu se snažím, co to jen jde! :( Koukněte na tu dnešní návštěvku! 9 lidí za dnešek! Ach jo :'( Já nevím, Pajuša♥ skončila (zrovna v nejnevhodnější chvíli), Áňa je každou chvilku někde pryč nebo nestíhá a já jsem na tom podobně! Blog potřebuje aspoň ještě jednu spolumajitelku, protože je na tom teď opravdu bledě. Ale zase to nikdo nebude chtít a když už, tak hned skončí, protože nebudou novinky a nebude mít, co přidávat. Ale já vám něco povim! Nemáme doplněnou galerii a spoustu tam toho chybí a já na to sama nestačim! Takže je, co přidávat! No, ale to teď tady nechci řešit... No, kdyby náhodou měl někdo zájem být spolumajitelem tohoto blogu, ať napíše do komentů a my se pak možná ozvem...

Popstar! [August 2008]

27. srpna 2011 v 12:10 | Ronnie™ |  Magazine Scans
A tady další scany ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com